TÜRK MİLLETİNE DUYURU

TÜRKİYE CUMHURİYETİ’nin 100. YIL LOGOSU ve 100. YIL HATIRA LOGOLARI
HHTT ( Haluk Hoca Tasarım Takımı ) tarafından tasarlanan Atatürk resimli ve Türk Bayraklı TC’nin 100. Logosu nun ve 40+ adet Hatıra Logosunun kullanıma hazır, PDF lerine
www.uygarturkiye.org sitemizden ulaşabilirsiniz ( Bkz. ekteki logo setleri. Dört tanesi FB, GS, BJK ve TZ spor kulüplerinin renkleri ile… )
( Toplumsal Barış <> Uygar Türkiye projemiz Siyasi Partilerden, Etnik, Dini, Mezhepsel ve Yöresel Gruplardan Bağımsız bir Sivil Toplum / Sosyal Sorumluluk projesidir ).
Türk Milletine armağan ettiğimiz tüm bu logolar izinsiz, ücretsiz ve sınırsız kullanıma (paylaşıma) açılmıştır.
Anketler neticesinde seçilmiş olan, TC’nin 100.Yıl Logosu ( damga, flama, rozet olarak ) yurt içinde ve yurt dışında kullanılabilir,
Paketlerin üzerine ( Made in Türkiye ve Turquality damgaları gibi  ), dökümanlara ve antetli kâğıtlara yerleştirilebilir.
40+ adet özgün hatıra logosu da ( kişisel tercihlere ve yerine göre seçilerek ) pul, hatıra para, madalyon vb. olarak basılabilir.
Taşıtların ( uçak, araba, otobüs, vapur, … ), ürünlerin ( tişört, kupa, giysi, kravat, peçete, tabak, cam eşya, … ) üzerine basılabilir ( hediyelik eşyalar… ).
Videolarda, TV ekranlarında, web sitelerinde, WhatsApp grup simgelerinde, YouTube sunuşlarında  vb. sanal ortamlarda kullanılabilir.
Kısacası, kullanım ortamları ve şekilleri sadece ilgilenenlerin hayal güçleri ile sınırlıdır.
Örneğin, 100. Yıl hatıra logoları basılmış tişörtler çok güzel doğum günü, bayram, öğrenci/eleman başarı, mezuniyet vb. hediyeleri olabilirler ;
www.uygarturkiye.org sitemizin girişinden seçip alacağınız logo PDF’lerini çevrenizdeki bir promosyon şirketinde tişörtlerin veya hediyelik eşyaların üzerine bastırtabilirsiniz.
( İsteyenler, aşağıdaki firmalardan da destek alabilirler ;
Bodrum ve Kadıköy’deki Bodrum Reklam ; 0532 130 8649 , 0533 090 8315
veya, Beşiktaş’taki Digital Image ; 0532 468 28 48
Seçeceğiniz logoların numaralarını, tişört boyutlarını ve adresinizi bildirip firma İBANnına ödemenizi yaptığınızda, basılı tişörtler kargo ile adresinize gönderilir ).
NOT : Özgün bir yaklaşımla, QR zeminlerinin üzerinde tasarlanmış olan sıradışı logolar
( 4, 8,12,16, 20 ve 24, 28, 32, 36, 40 )
QR okuyucularla okunduğunda ;
100. YIL / TÜRKİYE CUMHURİYETİ
REPUBLIC of TÜRKİYE / CENTENIAL
mesajı çıkıyor.
Sevgi ve Saygılarımızla,
HHTT adına,  HH ( Haluk Hoca )
Prof.Dr. Haluk Çeçen
Yıldız Teknik Üniversitesi
İnşaat Mühendisliği
Yİ ( İnşaat Proje Yönetimi  )
Anabilim Dalı E.Başkanı